נשמח לחזור אליך, הסינפונייטה

מנכל

עופר סלע - מנכ"ל

עופר סלע - מנכ"ל

עופר סלע מכהן כמנכ"ל הסינפונייטה הישראלית באר שבע משנת 2005. סלע הוא איש הנגב וחבר קיבוץ שדה יואב, בעל ניסיון בניהול ובארגון עסקי- כלכלי מתקדם.

פעילותו הנמרצת בתזמורת, הביאה רוח חדשה ורעננה למוסד ותיק זה. לסלע נורמות תפקוד השואפות למצוינות בקרב נגני התזמורת ועובדיה. במהלך שנות כהונתו, הוא ייצב וחיזק את התשתית הכלכלית של התזמורת, הגדיל באופן משמעותי את מספר המנויים והמאזינים, ופתח אופק רחב, המוביל את הסינפונייטה להישגים חדשים בכל מגוון הפעילות המוסיקלית התוססת שהיא מקיימת בארץ ובחו"ל.

עופר סלע משלב בעבודתו כבר שנים רבות מעורבות חינוכית וציבורית: בשנים 1982- 1991 עסק בהוראה וחינוך בביה"ס התיכון "צפית" בכפר מנחם ושימש כיו"ר הועד המנהל של ביה"ס. כיום הוא יו"ר הועד המנהל בביה"ס "מבואות הנגב" בקיבוץ שובל.

בשנים 1993-1999 כיהן כמנהל העסקי של קיבוצו, שדה יואב. בשנת 1999 מונה למנכ"ל אתר הספא "חמי יואב" ושימש בתפקיד במשך 6 שנים. במהלך עבודתו קידם והרחיב את האתר, שיפר את רווחיותו והגדיל את סל המוצרים.

עופר סלע חבר בדירקטוריונים שונים ופעיל בארגונים התנדבותיים.

לצד אלה הוא ממלא תפקיד יו"ר ועדת חינוך במועצה האזורית יואב וסגן ראש המועצה (בהתנדבות). דגש מיוחד הוא מעניק למיזמים הרבים של התזמורת המוקדשים להרחבת פעילותה החינוכית בקרב הדור הצעיר, הכוללים תכניות מוסיקליות לילדים מהגיל הרך, דרך בתי הספר היסודיים והתיכוניים בנגב ועד למוסדות להשכלה גבוהה. כמו כן, הוא מקפיד ליישם תכניות מוסיקליות, שהסינפונייטה מקיימת בקרב הקהילה, למען רווחתם התרבותית של תושבי האזור על כל גווניו, כל אלה לצד העשייה הגדולה של התזמורת בתחום המוסיקה הקלאסית, המוסיקה הפופולארית והזמר העברי.

דבר המנכ"ל:

מנויים יקרים,
אני גאה להגיש לכם את רפרטואר עונת הקונצרטים ה- 44 של הסינפונייטה הישראלית באר-שבע. לפנינו עונה משובחת נוספת תחת שרביטו של  מאסטרו יוסטוס פרנץ, מנהלה המוסיקלי ומנצחה הראשי של התזמורת.  עברנו שלוש עונות ייחודיות ומרגשות עם מאסטרו פרנץ,  במהלכן זכתה התזמורת לשבחים רבים מבית ומחוץ, ותגובות הקהל היו חמות ונלהבות.
מאסטרו פרנץ רקח עבורכם עונה מרתקת הכוללת מגוון סגנונות, מלחינים ויצירות, עם אורחים רבים מהארץ ומחו"ל וכמובן מוסיקה מסעירה ואיכותית!
הסינפונייטה היא הדגל המוסיקלי של הדרום ומהווה חלק בלתי נפרד מהתנופה וההתפתחות בנגב. מעבר ליצירה והעשייה האמנותית, אנו משקיעים רבות בהעמקת  הקשר עם הקהילה ויישובי הלווין. הסינפונייטה מטפחת את חינוכו המוסיקלי של הדור הצעיר ומופיעה בפני ילדים ובני נוער ברחבי הנגב. כמו כן, מקיימת התזמורת קורס אקדמי ייחודי מסוגו בארץ, בהשתתפות מאות סטודנטים מאוניברסיטת בן גוריון בנגב, האוניברסיטה הפתוחה,  מכללת סמי שמעון ומכללת קיי.
להצלחות הרבות שותפים רבים: עיריית באר-שבע והעומד בראשה, משרד התרבות, הרשות לפיתוח הנגב, קרן עזריאלי, קרן מיראז', חברת כימיקלים לישראל, חברת אדמה- מכתשים, קרנות ותורמים מהארץ ומחו"ל.
לכם- הקהל הנאמן שלנו, ותיקים וחדשים כאחד- תודה! אתם מספקים לנו את ההשראה והרצון, להמשיך, ליצור ולהצליח.


שתהיה לכולנו שנה הרמונית
                                                                                      עופר סלע
                                                                                      מנכ"ל
 

התחבר בקליק
«יוני 2017»
אבגדהוש
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 2829 30
הודעות שוטפות
משרות פנויות
לפרטים...

כתובתנו:
המשכן לאמנויות הבמה,
שד´ רגר 41 באר-שבע.
טלפון: 08-6266422
פקס: 08-6266421